CLINIC GLOBAL İLE
KUSURSUZ SONUÇLAR

Clinic Global'de yaşayacağınız değişimi ön izlemek için ok'ları sağa ve sola kaydırın
dis-1-1dis-1-2
dis-2-1dis-2-2
 

Gülüş tasarımı sonrasında diş etleriniz sağlıklı bir görünüme kavuşur. Dişlerinizin renkleri beyazlar. Bunun dışında dişlerinizde bulunan kırık ve çatlaklar düzeltilir. Ayrıca dişlerinizin kapanışı düzeltilir ve kaslarınız normal işlevine getirilir.

Hastaların daha estetik bir gülüşe kavuşabilmesi için bu tedavi programı sırasında diş kusurlarını ortadan kaldırmaya odaklanılır. Mutluluğunuzu göstermekten korkmayacağınız gülüşlere kavuşmak için kişiye özel estetik uygulamaları kapsayan gülüş estetiğini tercih edebilirsiniz.

Clinic Global'de sizin de dişleriniz yukarda gördüğünüz kadar hızlı bir şekilde kusursuz formuna kavuşabilir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmanız.

Diş uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi ve detay için siteyi inceleyebilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz

Clinic Global'de yaşayacağınız değişimi ön izlemek için ok'ları sağa ve sola kaydırın
burun-1-1burun-1-2
burun-2-1burun-2-2
 

Yıllardan beri yapılan burun estetiği, artık günümüzde bilimsel yenilikler ve teknolojik değişimler sayesinde dışarıdan bakıldığında iz bırakmadan yapılabilen bir operasyondur.

Clinic Global'de, burnunuz kusursuz bir başyapıta dönüşür, size de yeni yüzünüzle hayatın tadını çıkarmak kalır

Burun ameliyatı deyince akla sadece burun estetiği gelmemeli. Hastalarımızın çoğunda nefes almayı etkileyen ek problemler olabiliyor.

Özellikle afro-amerikan burun yapılarında burun kökü basık burun ucu yuvarlak, burun kanatları ve delikleri çok geniştir. Bu tür burunlarda burun kökünü yükseltmek, burun ucu definisyonunu arttırmak ve burun kanarlarını daraltmak gerekir. Normal bir burun estetiğinden farklı olduğundan bu konuda tecrübe gerektiren bir ameliyattır. Çoğunlukla kaburgadan aldığımız kıkıdakla burnu şekillendiriyoruz. Burun kemiklerinde kırma işlemi yapılmamaktadır. Çoğu zaman burun içine müdahale edilmediğinden silikon yaprak veya tampon konmaz. İyileşme süresi daha hızlı olup ortalama 5 günde normal hayatımıza devam edebiliriz.